Gedroogde Brandnetel (Biologisch) – 75/ 150 gram

(1 klantbeoordeling)

4,958,95 incl. BTW

Eigenschappen Gedroogde Brandnetel

  • INCI: Urtica Dioica L.
  • Extractie: Gedroogd
  • Kleur: Donkergroen
  • Werking: Bloedzuiverend & Reinigend
  • Bevat: Rijk aan vitamine A, C, ijzer en magnesium
  • Kwaliteit: 100% puur, biologisch en compleet

100% biologischduurzaamvegan, organic en natural100% puur

 

Artikelnummer: 0683440471816 Categorie: Tags: , , , ,

Beschrijving

Gedroogde Brandnetel zijn de gedroogde bloemen van de brandnetel plant. Heerlijk om thee van te zetten. Ze staat bekend om haar bloedzuiverende en reinigende werking.

Bijzondere thee

Brandnetel is een bloedzuiverend kruid en dient voor een goede vochthuishouding. Ze verwijdert gifstoffen uit het bloed en is goed voor de blaas en nieren. Brandnetel bevordert de inwendige reiniging. Ze is rijk aan vitamine A en C en bevat tevens IJzer, Kiezelzuur (Silicium) en Magnesium. Dit brengt allerlei gezondheidsvoordelen met zich mee.

Voordelen Brandetel theegedroogde brandnetel thee

    • Draagt bij aan een normale energieleverend metabolisme
    • Draagt bij tot de normale vorming van rode bloedcellen en hemoglobine
    • Draagt bij tot de gezonde werking van het immuunsysteem
    • Draagt bij tot de vermindering van vermoeidheid en moeheid 
    • Draagt bij tot een normale werking van de spieren
    • Draagt bij tot een normale psychologische functie

Er zijn diverse onderzoeken die de werking van Brandnetelthee ondersteunen. Het drinken van 2 of meer koppen per dag is aan te raden voor de gezondheidsvoordelen.

Huidverzorging 

Brandnetelthee is ook goed voor je huid. Heb je veel last van een onrustige huid en ben je voortdurend in de weer met allerlei smeersels? Dan is Brandnetelthee zeer aan te raden. Brandnetelthee helpt namelijk bij het zuiveren van je huid. Ook hooikoorts patiënten hebben erg veel baat bij de werking van Brandnetel.

Brandnetelthee is relatief eenvoudig te zetten. Gebruik 2 gram Brandnetel voor een kop. Het is handig om hierbij bijvoorbeeld een thee-ei of papieren theefilters te gebruiken. Wij adviseren een watertemperatuur van 100 graden en laat dit 2 tot 10 minuten trekken. Voor de afwisseling kun je Brandnetel ook combineren met andere soorten losse thee.

Contra-indicatie

Wees wel voorzichtig met het gebruik van grote hoeveelheden brandnetelthee tijdens een zwangerschap en wanneer je borstvoeding geeft. Ook is het aan te raden om geen grote hoeveelheden te gebruiken in combinatie met bloedverdunnende medicijnen, medicijnen die de bloeddruk en bloedsuikerspiegel verlagen.​

 

Specificatie

Inhoud: 75/ 150 gram

Keurmerk: Biologisch

Naam: Gedroogde Brandnetel

Botanische naam: Urtica Dioica L.

Kwaliteit: 100% puur, biologisch en compleet

Plantfamilie: Brandnetelfamilie (Urticaceae)

Extractie: Drogen

Gebruikte delen: Bladeren

Kleur: Donker groen

Geur: Lichte brandnetel geur

Werking: Bloedzuiverend

Vegan en Dierproefvrij: ja

Ingrediënten: 100% Urtica Dioica L.

 

Gebruikswijze & Dosering

Brandnetel thee: Doe 200 ml kokend water en doe daar 1 theelepels gedroogde Brandnetel bij. Laat de blaadjes ongeveer 2 – 10 minuten trekken.

Brandnetel massage olie: Neem 200 ml van een neutrale massage olie, bijvoorbeeld Amandelolie. Vermaal de gedroogde Brandnetel zodat de extracten goed vrij komen. Je mag zelf de hoeveelheid bepalen, hoe meer, hoe sterker. Laat de olie dan 3 weken trekken. Als het klaar is zeef je de Brandnetel er weer uit.

Zachte scrub: Sheaboter, Kokosolie, Himalaya zout, etherische oliën (naar keuze) en gedroogde Brandnetel. Even mixen in de blender en klaar!

Voetenbad: Hand vol gedroogde Brandnetel in warm water voor een heerlijk (voeten)bad.

Gedroogde kruiden valleen onder kruiden extracten en conform aan Warenwetbesluit Kruidenpreparaten anno 2001. Alle onze gedroogde kruiden zijn biologisch gecertificeerd door USDA. 

DIY Recepten

Brandnetel Thee (1 kop)

  • 150 ml heet water
  • 2 gram Gedroogde Brandnetel

Ontgiftende Massage olie

Brandnetel tinctuur

  • 1 liter alcohol, bijvoorbeeld Graanjenever of wodka
  • 300 gram Gedroogde Brandnetel

Verzachtende Scrub

Voetenbad

  • 3 liter heet water
  • 30 gram gedroogde Brandnetel

1 beoordeling voor Gedroogde Brandnetel (Biologisch) – 75/ 150 gram

  1. Miranda (geverifieerde eigenaar)

    Zonder twijfel mijn favo thee, lekker detoxen en helpt erg bij te veel vochtvasthouden

    Afbeelding #1 van Miranda
    (0) (0)
Een beoordeling toevoegen